Ona jest miłością
- Wielka Brytania, 2022
- Dramat
- 82 min min.
- obsada: Haley Bennett, Sam Riley, Marisa Abela
Patricia (Haley Bennett) przyjeżdża do wiejskiego hotelu w Kornwalii. Na miejscu spotyka swojego byłego męża (Sam Riley), który zarządza miejscem ze swoją dziewczyną. Przypadkowe spotkanie staje się okazją do konfrontacji z przeszłością – powracają dawno zapomniane uczucia, na których bohaterowie zbudowali swój związek, ale i nieporozumienia, które doprowadziły do jego rozpadu.
Kameralność filmu oraz teatralne ograniczenie miejsca i czasu opowiadanych wydarzeń pozwala na uzyskanie rzadko spotykanej, intymnej wręcz perspektywy, dopełnianej przez pogłębione, oparte na poruszających niuansach kreacje aktorskie.
Światowa premiera Ona jest miłością odbyła się na BFI London Film Festival.
Polecane wydarzenia:
Janosik Pod Gwiazdami: Emilia Perez

Wakacyjne spotkania w Janosiku Pod Gwiazdami, czyli nasze seanse w…
Więcej
Elio

Elio, młody marzyciel i pasjonat kosmosu, niespodziewanie zostaje przeniesiony do…
Więcej
Janosik jest Kobietą: Dziki diament

Przed projekcją spotkanie z spotkanie z seksuolożką Mają Kumor Temat: „Wizerunek bez skazy".…
Więcej
Superman 2D [dubbing]
![Superman 2D [dubbing]](https://kinojanosik.pl/wp-content/uploads/2025/06/pl-superman-tsr-apple-poster-2764x4096-1.jpg)
Superman, pierwszy wielkoekranowy pełnometrażowy film fabularny DC Studios, ukaże się…
Więcej
W repertuarze
W repertuarze
Brak wyników.