Janosik Szkrabom: Yeti, W krainie Bo-Bo, Reksio i drozd
- Polska,
- animacja
- 30 min min.
- format: dubbing
Janosik Szkrabom to cykl adresowany dla najmłodszych, często debiutujących widzów.
Gramy przy delikatnie włączonym świetle, ciszej i bez reklam.
Za przyzwoitą cenę zaprosimy Was z pocieszkami na kultowe animacje ze Studio Filmów Rysunkowych W Bielsku Białej, które z całą pewnością nie zawiodą treścią, a w dziecku pobudza ciekawość, a i jest szansa, że dzieci chętnie do kina wrócą.
Do zobaczenia w Janosiku!
—>>>> 3 grudnia, niedziela, godz. 16:15
*** YETI / Bolek i Lolek, reż. Leszek Lorek, 1963 r.
Bolek i Lolek wspinają się w śniegach Himalajów. W ośnieżonych górach spotykają ślady legendarnego człowieka śniegu. Yeti najpierw przygląda się chłopcom, potem pomaga im stanąć na szczycie Czomolungmy.
*** W KRAINIE BO-BO / Porwanie Baltazara Gąbki, reż. Wacaław Wajser, 1970 r.
Profesor Gąbka wraz z towarzyszącymi mu osobami dociera do krainy Gburowatego Hipopotama. Stąd ekspedycja wyrusza drogę powrotną przez kraj Deszczowców.
***REKSIO I DROZD / Reksio, reż. Ryszard Lepióra, 1988 r.
Na podwórku stale wybuchają jakieś kłótnie i awantury. Pojawia się drozd, który swoim śpiewem powoduje, że spory cichną i wszyscy zachwycają się ptasim śpiewem.


