KONKURSY

KONKURS: Nakręć się na kino

NAKRĘĆ SIĘ NA KINOPokaż nam kino, które jest Ci najbliższe – wystarczy pomysł i Twój własny film by wygrać filmowe wakacje. Zrealizuj krótki film promujący kino najbliższe Tobie. Jeśli okaże się najlepszy, możesz wygrać wakacje na polskich festiwalach filmowych.
Wystarczy pomysł i kamera również ta w komórce lub aparacie fotograficznym. Film może mieć dowolną formę ważne, by trwał maksymalnie minutę i pokazywał czym jest dla Ciebie kino, czego w nim poszukujesz, co odnajdujesz
Na laureatów konkursu czekają zaproszenia na Letnią Akademię Filmową w Zwierzyńcu, Ińskie Lato Filmowe oraz pula zaproszeń specjalnych do kin Sieci.
Najciekawsze filmy – publikowane będą w aplikacji Filmowa Mapa Polski oraz zostaną zaprezentowane kinowej publiczności na ekranach kin Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Szczegóły na www.kinastudyjne.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie.
Nakręć się do 31 marca 2016!
Regulamin konkursu

Uwagi oraz zapytania prosimy kierować na adres mailowy konkurs@fn.org.pl lub sks.promocja@fn.org.pl

 Archiwalne:

KONKURS „Opowiadanie ze szlaku”

LogoUwaga , Uwaga…

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie związanym z górskim projektem o Głównym Szlaku Beskidzkim.

Od 1 lipca do 30 września 2015 r. trwa konkurs pt. „Opowiadanie ze szlaku” , którego szczegóły znajdziecie na stronie www.odkropkidokropki.pl w zakładce „Konkurs”

Na zwycięzców czekają znakomite nagrody, których rozdanie nastąpi na 8 festiwalu górskim „Adrenalinium” w kinie Janosik w Żywcu w dniach 23-25 października 2015 r.

Regulamin-Konkursu

Karta-uczestnika-Konkursu-Opowiadanie-ze-szlaku

KONKURS DLA FANÓW I FANEK ADRENALINY – OGŁOSZENIE

Tegoroczny Festiwal Filmów Górskich Adrenalinium ponownie rezerwuje miejsce dla Waszych filmów i fotografii, których tematem przewodnim jest adrenalina  Nasz konkurs już trwa. Możecie przybywać już od dziś (tj. 25 lipca 2015)  z Waszymi filmikami i fotografiami osobiście do kina, przesyłać mailem itp.

Czekamy na  udokumentowane kreatywnie, na foto lub filmie,  Wasze popisy na deskach, nartach, skoki, wariacje rowerowe, osiągnięcia wspinaczkowe, górskie i inne takie, grunt, żeby nawiązywały do ADRENALINY lub/i gór!!!
W ubiegłym roku ufundowaliśmy nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł (I nagroda) i 1000 zł (II nagroda) oraz sprzęt do turystyki górskiej (III nagroda).
W tym roku nagrody będą równie wartościowe, więc chyba warto spróbować!!!

Szczegóły w regulaminie:

Regulamin Konkursu Filmowego REGULAMIN_KONKURSU_ADRENALINA_2015

Regulamin Konkursu Foto: refulamin FOTO Adrenalinium 2015

Załącznik nr 1 do Regulaminu Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu-1

Karta zgłoszenia KARTA_ZGLOSZENIA_2015

 

 

 

 

 

film1

Comments are closed.